- LEGRAND

Цена
€2 12 / 4 15 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Куплунг (женски) |
| Стандарт | Шуко (тип F) |
| Номинален ток (A) | 16 A |
| Номинално напрежение (V) | 250 V |
| Брой полюси | 2P+E |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP44 |
| Приложение | Битов |
| Тип на въвеждане на кабела | Прав |
| Материал | Пластмаса |
| Макс. сечение на кабела (mm²) | 2.5 mm² |
| Със заземителен контакт | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Куплунг Legrand 2P+T 16A 250V Бял
Този висококачествен куплунг (женски конектор) на Legrand е създаден за безопасно и надеждно удължаване на захранването. Подходящ за свързване на уреди или удължаване на кабели с щепсел Шуко, предлага надеждна мощност от 16А и 250V за битови и леки търговски приложения.
Ключови Предимства
- Надеждна връзка — 2P+T (2 полюса + земя) осигурява правилно заземяване за безопасност.
- Издръжлива конструкция — Изработен от здрава пластмаса за дълготрайна употреба.
- Лесен монтаж — Просто включете и използвайте със стандартни щепсели Шуко.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Куплунг (женски) |
| Стандарт | Шуко (тип F) |
| Брой полюси | 2P+E |
| Номинален ток | 16 A |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Цвят | Бял |
| Със заземителен контакт | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Куплунг Legrand 2P+T 16A 250V Бял
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




